-=[ CoNySaT PuBLiC SeRvEr ]=-
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

-=[ CoNySaT PuBLiC SeRvEr ]=-

-=[ The official forum of ConySAT CS 1.6 Server ]=-
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Mare greseala

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
dLn




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 22/09/2007

Mare greseala Empty
MesajSubiect: Mare greseala   Mare greseala Icon_minitimeSam Sept 22, 2007 10:57 am

f mare greseala ! atat zic ! si nu prea cred io ca valeusss a facut asa ceva ! sincer ! il cunosc Winka asa ca crok ! guritza mai mica ! ca asa pot face si io ! postez ca tu ai jucat q COADE ! da? si zic ca era valeusss ! zice si ala la fel ! si ti se ia adminu ! asa ca nu mai fi asa tare`n gura ! ca nu tine Winka stai in banca ta .... si e mai bine :D ... dak ar fi sa`mi dau io drumu la gura ! cate am vazut pe srv ! vai lele :) ar ramene cred ca 4-5 admini ! si cred ca as face bine Winka)
Sus In jos
[*ZeU*]~kr@N1us




Numarul mesajelor : 32
Data de inscriere : 11/09/2007

Mare greseala Empty
MesajSubiect: Re: Mare greseala   Mare greseala Icon_minitimeSam Sept 22, 2007 11:02 am

dln(SeLok) nush de cand isi permit codatii sa strige la crok in plm...selok ciocu mic dak vrei sa mai joci pe serv Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad cheers cheers cheers cheers cheers
Sus In jos
aki

aki


Numarul mesajelor : 100
Location : Bucuresti - Romania
Data de inscriere : 10/09/2007

Mare greseala Empty
MesajSubiect: Re: Mare greseala   Mare greseala Icon_minitimeSam Sept 22, 2007 12:23 pm

Am eu grija de asta kranius!
Sus In jos
http://aki.iad.ro
syby

syby


Numarul mesajelor : 79
Data de inscriere : 12/09/2007

Mare greseala Empty
MesajSubiect: Re: Mare greseala   Mare greseala Icon_minitimeSam Sept 22, 2007 12:43 pm

kranius ... nu este treaba ta ....
dln sau cum il cheama pe asta nu are ce sa caute pe server


---CLoSeD---
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mare greseala Empty
MesajSubiect: Re: Mare greseala   Mare greseala Icon_minitime

Sus In jos
 
Mare greseala
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-=[ CoNySaT PuBLiC SeRvEr ]=- :: -=[ Server CoNySaTcs.aTh.Cx ]=- :: -=[ Reclamatii ]=--
Mergi direct la: